“Pani doktor Marta Stawowy-Świętosławska to niezwykle empatyczna i profesjonalna lekarka. Już od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach – Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, dokładnie postawiła diagnozę, szczegółowo omówiła proces leczenia i dobrała odpowiednie leki. Ogromnym atutem jest to, że bije od niej niesamowicie pozytywna energia – rozmowa z Panią doktor daje pacjentowi nadzieję, spokój i poczucie bezpieczeństwa. To osoba, która naprawdę podnosi na duchu. PRZEBUDZENIE Centrum Psychoterapii i Wsparcia Pedagogicznego to miejsce, do którego aż chce się wracać. Piękny wystrój, duża ilość kwiatów, przyjemny zapach i relaksująca muzyka sprawiają, że od razu czuje się atmosferę spokoju i odprężenia. Dobre wrażenie robi też serdeczna i życzliwa obsługa w rejestracji – od wejścia pacjent czuje się zaopiekowany. Z całego serca polecam ośrodek i w szczególności Panią doktor Martę. To lekarz, który daje nie tylko fachową pomoc, ale również ogromne wsparcie emocjonalne.”
Opinie
Co mówią nasi pacjenci
Wybrane opinie z portalu ZnanyLekarz, Google oraz bezpośrednio od pacjentów.

Ponad 146opinii od pacjentów na portalu ZnanyLekarz, Google i bezpośrednio.
Zobacz wszystkie opinie na ZnanyLekarzWybrane opinie (50 z 146)
Wyświetlam wszystkie opinie (50)
“Pani Dr Bardzo miła, kompetentna, rzeczowa i empatyczna. Zanim cokolwiek zaproponuje, wysłucha pacjenta i dopiero doradzi z pełnym zaangażowaniem. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, jest bardzo wyrozumiała i uprzejma. Nie testuje leków na pacjentach, zanim cokolwiek wypisze przeprowadza szczegółowy i długi wywiad. Na wizycie jest poczucie, że rozmawia się z bardzo bliską osobą, której można zaufać, co zresztą jest faktem. Nie podchodzi rutynowo do problemów pacjentów, nawet jeśli diagnoza jest podobna lub taka sama, bo przecież spektrum choroby lub zaburzeń może się znacznie różnić między pacjentami. Osobiście bardzo polecam Panią Dr i jestem bardzo zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam wizyty w Jej gabinecie. P.S. wykupiłem 1 wizytę w tym gabinecie (wcześniej leczyłem się u P. Dr w szpitalu. Normalnie wizyta trwa 40-50 minut a ze mną spędziła 1,5h analizując wszelkie badania i poprzednie wizyty, pełen profesjonalizm.”
“Na ogół wstrzymuję się z wystawianiem opinii po pierwszej wizycie, ponieważ uważam, że o dobrym lekarzu można coś powiedzieć dopiero po dłuższej współpracy. Teraz, po trzech spotkaniach z Panią Martą, mogę z czystym sumieniem napisać, że to osoba, której naprawdę warto zaufać.Pani Marta, wykazuje ogromną wiedzę, empatię i zaangażowanie. Od pierwszej wizyty czuć, że naprawdę słucha pacjenta, nie ocenia i stara się zrozumieć jego sytuację. Potrafi stworzyć spokojną, bezpieczną atmosferę, dzięki czemu łatwiej się otworzyć i mówić o trudnych sprawach. Dużym plusem jest to, że wszystko dokładnie tłumacz zarówno przebieg leczenia, jak i działanie leków. Widać, że do swojej pracy podchodzi z pasją i sercem. Każda wizyta daje mi poczucie spokoju, zrozumienia i pewności, że jestem w dobrych rękach. Z całego serca polecam Panią Martę każdemu, kto szuka psychiatry z ludzkim podejściem, cierpliwością i profesjonalizmem.”
“Do Pana Kacpra trafiłam z polecenia w celu diagnostyki różnicowej zaburzeń afektu. Ponieważ dolegliwości natury psychicznej towarzyszyły mi od wielu lat a od dłuższego czasu „odbijałam” się od gabinetów bez żadnej konkretnej odpowiedzi, i do tego procesu podeszłam bez większej nadziei - bałam się, że ADHD to trochę „modna diagnoza” a sama diagnostyka z racji złożoności może narażać na zbędne koszta. Pan Kacper w sposób etyczny i profesjonalny, ale wciąż bardzo empatyczny przeprowadził mnie przez trudny proces diagnostyki, znajdując odpowiedzi na zadane pytania. Jestem wdzięczna i wzruszona za tak całościowe podejście oraz przestrzeń i zrozumienie dla każdej emocji, która pojawiła się w tym procesie. Serdecznie dziękuję i z całego serca polecam - w świecie w którym łatwo stracić wiarę w kompetentnych specjalistów, Pan Kacper wraz z resztą zespołu Przebudzenia ją przywraca :)”
“Dopiero rozpoczynam leczenie, ale po pierwszym spotkaniu mogę powiedzieć, że zupełnie niepotrzebnie stresowałam się wizytą. Pani doktor jest przesympatyczną, uśmiechniętą osobą, emanującą dobrą energią. Cieszę się, że trafiłam na lekarkę szczerą, empatyczną, kompetentną, która jednocześnie nie stwarza dystansu. Wywiad został przeprowadzony dokładnie, plan leczenia szczegółowo omówiony, uwzględniając wszystkie zgłoszone problemy, zostały też przedstawione możliwe początkowe skutki uboczne. Mam nadzieję, że wdrożone leki pomogą, ale nawet gdyby trzeba było je modyfikować to wiem, że jestem pod dobrą opieką i na pewno nie będę szukała innego psychiatry. Wystrój gabinetu ładny i przytulny. Placówkę PRZEBUDZENIE Centrum Psychoterapii i Wsparcia Pedagogicznego oceniam pozytywnie, przyjemne wnętrze, relaksująca muzyka w tle, sympatyczna Pani w rejestracji.”
“Bardzo się cieszę że wybrałam panią doktor, długo zwlekałam z wizytą u psychiatry ale stan psychiczny mi się pogarszał, od dziecka wszyscy szukali przyczyn moich problemów, byłam u wielu psychiatrów, psychologów, terapeutów, byłam też długo leczona w szpitalu im.Babińskiego. Poszłam do pani dr.Marty z podejrzeniem ADHD na które wpadłam już sama szukając powodów mojej złości, już w pierwszym wywiadzie stwierdziła że to może być to, zmobilizowała mnie tylko do zrobienia testu DIVA-5, skutek - ADHD praktycznie na max. Z panią dr.Martą bardzo przyjemnie się rozmawia, jest przesympatyczną osobą i będąc u niej wiesz że jesteś pod dobrą opieką. Leki na ADHD rozwiązały największe moje problemy, zaczynam nowe życie. Bardzo dziękuję i życzę jak największych sukcesów w karierze!”
“Polecam najmocniej wizytę w gabinecie „Przebudzenie”. Pani Karolina to bardzo ciepła osoba o ogromnym sercu, która z pełnym zaangażowaniem wsłuchuje się w potrzeby, naprowadza i poszerza myślenie. Dobro pacjenta jest tutaj stawiane na pierwszym miejscu. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, daje poczucie bezpieczeństwa, co ułatwia otworzenie się. Pani Karolina prowadzi też kurs redukcji stresu oparty na uważności (MBSR). Niesamowicie się cieszę, że miałam okazję przejść tak uważną drogę akurat tutaj. Dzięki regularnym praktykom podczas kursu nauczyłam się przyjmować wszystko z większym spokojem i z akceptacją. Po rocznej terapii czuję ogromną zmianę i jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam pod skrzydła tak cudownej osoby. Jest to miejsce godne każdego zaufania!”
“Trafiłem do Pani Marty po niestety przykrych doświadczeniach z kilkoma lekarzami, którzy albo nie rozumieli ADHD, albo traktowali pacjenta z góry - jako tego niżej. Tutaj po raz pierwszy poczułem pełen profesjonalizm, szczerość i realną empatię. Pani Marta przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, przeanalizowała moje dotychczasowe badania, podeszła indywidualnie do mojego zaburzenia neurorozwojowego i jasno wyjaśniła plan leczenia. Czułem się bardzo swobodnie podczas jak i po wizycie. Atmosfera była spokojna, życzliwa i bez oceniania, co dla osób wrażliwych i neuroatypowych ma ogromne znaczenie. Wreszcie trafiłem na lekarza, który łączy wiedzę, zaangażowanie i szacunek do pacjenta. Szczerze polecam.”
“Pani Karolina jest wyjątkową osobą, godną zaufania i świetną specjalistką. Pełna pozytywnej energii, empatyczna, przyjazna, ma niesamowite podejście do pacjenta i świetną intuicję. Niezwykle profesjonalna, rzeczowa, z ogromną wiedzą, bardzo zaangażowana w problemy pacjenta, zawsze świetnie przygotowana. Podczas sesji panuje atmosfera zaufania, wsparcia i akceptacji, czuje się wysłuchana i zrozumiana. Sesje z Panią Karoliną postawiły mnie na nogi po bardzo trudnych przeżyciach, czuje się dobrze sama ze sobą, moja samoświadomość wzrosła i zdecydowanie lepiej sobie radzę w życiu, za co jestem ogromnie wdzięczna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Zdecydowanie polecam.”
“Ogromnie polecam kurs MBSR u Karoliny. Obok profesjonalizmu i merytorycznej wiedzy przekazanej w klarowny sposób, Karolina wykazuje się niezwykłą uważnością na uczestników i ich potrzeby, a także elastycznością. Tworzy atmosferę, w której każda osoba w grupie może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Czułam się zaopiekowana pod każdym względem - wiedzy, przekazanych materiałów, emocji, a w trudniejszych momentach obdarzona akceptacją i wsparciem. Przestrzeń, w której odbywały się spotkania, była pięknie przygotowana i zdecydowanie wspierała praktykę uważności. Kurs MBSR był zdecydowanie bardzo dobrą inwestycją czasu i energii :) Dziękuję raz jeszcze!”
“Z całego serca polecam i dziękuję! Zgłosiłam się do Pani Karoliny z powodu zaburzeń lękowych które objawiały się napadami paniki. Pani Karolina bezbłędnie rozpoznała problem. Dodatkowo podeszła do terapii bardzo holistycznie, co pozwoliło mi dostrzec szerszy kontekst moich trudności. Sesje były bardzo rzeczowe, merytoryczne a jednocześnie pełne empatii i odbywały się we wspierającej atmosferze. Spotkania były zawsze dopasowane do moich aktualnych potrzeb. Metody i techniki zaproponowane przez Panią Karolinę były skuteczne i efektywne- napady paniki od dawna w ogóle nie występują, dostrzegam także ogromne zmiany w innych obszarach życia. Dziękuję”
“Bardzo polecam Panią Martę! Już podczas pierwszej wizyty poczułam się wysłuchana i zrozumiana. Pani Marta stworzyła spokojną, bezpieczną atmosferę, w której mogłam swobodnie mówić o swoich trudnościach. Bez problemu się otworzyłam, mimo wcześniejszych obaw. Nie oceniała, nie narzucała rozwiązań – po prostu była obecna i uważna. To ogromnie ważne, szczególnie na początku drogi do zdrowia psychicznego. Pani Marta dokładnie przeanalizowała sytuację, postawiła trafną diagnozę i jasno wytłumaczyła plan leczenia. Widać ogromne doświadczenie oraz pasję do zawodu. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Niej.”
“Pani Karolina jest wspaniałą terapeutką, która nauczyła mnie jak odnaleźć się i żyć, w ciągle przyspieszajacym świecie, okiełznać trudności, w których możliwości ograniczenia nie wierzyłem i pomóc zbudować zdrowy związek z moją partnerką. Jest osobą zawsze świetnie przygotowaną, empatyczną i wnikliwą. Przejście przez terapię było najlepszą decyzją, którą podjąłem i bardzo cieszę się, że mogła ją poprowadzić właśnie ta terapeutka. Po już długim czasie, który minął od zakończenia terapii, chciałbym z tą perspektywą jeszcze raz podziękować Pani Karolinie za całą pracę, którą włożyła.”
“Byłam u Karoliny na kursie redukcji stresu MBSR i muszę przyznać, że to był najlepszy prezent jaki mogłam sobie dać :) Zaczynając od takich przyziemnych rzeczy jak świetnie dostosowana sala: wyposażona w maty, różne rodzaje poduszek medytacyjnych, wałki z gryką, poduszki oraz koce, kończąc na przebiegu całego kursu, który był poprowadzony wspaniale. Karolina jest bardzo ciepłą i uważną na drugiego człowieka osobą. Dała mi masę praktycznych wskazówek medytacyjnych, czułam się przez nią zrozumiana i zaopiekowana. Polecam z całego serca Karolinę jak i kurs, który prowadzi :)”
“Gorąco polecam Panią Karolinę, jako terapeutkę. Sesje bardzo dużo wniosły w moje życie. Dzięki nim nauczyłam się, jak radzić sobie z dyskomfortem, oswoić lęki, akceptować emocje, zwłaszcza złość. Pani Karolina jest bardzo życzliwą i wyrozumiała osobą. Nigdy nie ocenia pacjenta. Pomogła mi lepiej poznać samą siebie i zaakceptować w sobie również to, co jest niewygodne. Dzięki ogromnej wiedzy, którą dysponuje, wieloletniemu doświadczeniu w pracy z pacjentem oraz empatii i pozytywnemu nastawieniu jest w stanie pomóc każdej osobie w kryzysie.”
“Serdecznie polecam wizytę u Dr Marty! Pani Doktor wzbudza ogromne zaufanie, które jest odczuwalne już od pierwszej wizyty. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, tłumaczy jak działają leki. Pacjent po wizycie wychodzi z dużym spokojem, ponieważ trafił pod skrzydło naprawdę dobrego specjalisty! Rozmowa z Panią Doktor jest bardzo komfortowa, widać ogromne zaangażowanie z strony Pani Doktor. Dobór słownictwa Pani Doktor również rozładowuje atmosferę. Jako bonus mogę dodać, iż Pani Doktor bardzo dobrze rozumie młode kobiety!”
“O ile dość ciężko mi jest wyrażać swoje emocje drugiej osobie, postanowiłam, że po prostu napiszę opinię. A więc, przyszłam do Pani doktor w dość złym stanie. Ale za pomocą jej wsparcia, wyrozumiałości, znaleźliśmy leczenie, które pasuje mi i mojemu organizmowi. Jestem podekscytowana tym faktem, że z stanu kiedy nawet nie mogłam wstać z łóżka, wszystko się zmieniło w stan gdzie na prawdę mam siły na robienia tego co jest dla mnie ważne. Fantastyczne uczucia i fantastyczny lekarz. Serdecznie polecam Panią doktor!”
“Karolina to doskonały trener Mindfulness i świetny specjalista :) Kurs Redukcji Stresu w oparciu o uważność MBSR przeprowadzony został wzorcowo +++ Życzliwa, empatyczna i zainteresowana drugim człowiekiem osoba, która swoją wiedzą, empatią, czułością i profesjonalizmem sprawia, że czas spędzony na szkoleniu jest maksymalnie dobrze wykorzystany a wiedza zabrana ze sobą pracuje dalej ... Cudowne doświadczenie w przytulnym i czystym gabinecie. Polecam z całego serca przygodę z kursem u Karoliny :)”
“Jestem na razie po pierwszej wizycie, ale to nie moja pierwsza terapia. Pierwszy raz natomiast już na tak wczesnym etapie mogę zauważyć, jak zaangażowany jest specjalista w pomoc. Pan Kacper aktywnie wspiera pacjenta, ma ogromną wiedzę i konkretny plan, ponadto jest jednocześnie tak samo profesjonalny jak i swobodny i zabawny. Na ten moment po raz pierwszy w życiu czuję się przez terapeutę zaopiekowana i nie mam do powiedzenia żadnego złego słowa, zostały mi po wizycie same pozytywne wrażenia.”
“Po raz drugi sytuacja życiowa zmusiła mnie do szukania pomocy psychologicznej . Trafiłem do P. Bartosza . Już po pierwszej sesji odczułem , że jest osobą , która profesjonalnie angażuje się w mój problem . Współpraca z P. Bartoszem nakierowała mnie jak radzić sobie z moją bolesną i tragiczną sytuacją . Choć problemy jeszcze nie minęły dzięki P. Bartoszowi jest mi dużo łatwiej . Naświetlił mi jak pracować nad emocjami aby nie wprowadzały destrukcji . Bardzo miły i chętny do udzielenia pomocy .”
“Od samego początku Pani psycholog tworzy bezpieczną przestrzeń, dzięki czemu nie miałam oporów jak zazwyczaj żeby się otworzyć czy swobodnie płakać, wyrażać emocje. Sama terapeutka jest przesympatyczna i empatyczna co naprawde daje poczucie zrozumienia. Skupia się na problemach pacjenta i angażuje w pomoc ich rozwiązania. Jest to moje pierwsze zetknięcie z terapią i bardzo się cieszę że trafiłam na osobę z takim podejściem i jednocześnie profesjonalnym podejściem, serdecznie polecam”
“Fenomenalne i bardzo indywidualne podejście do przedstawionego tematu. Pan Jakub słucha i przy pomocy wskazówek wskazuje drogę do rozwiązywania problemów. Bardzo pomaga w analizie genezy kłopotów ( i jej znalezieniu !). Zawsze z odpowiednią powagą i profesjonalizmem podchodzi do przedstawionych tematów i pomaga otworzyć umysł w celu znalezienia najlepszego wyjścia, a gdy potrzebowałem aby mnie wysłuchano to z odpowiednią dozą empatii był do dyspozycji. Pozdrawiam Panie Jakubie.”
“Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalną pomoc. Przez długi czas zmagałam się z epizodami depresyjnymi oraz silnym lękiem i było mi naprawdę trudno funkcjonować na co dzień. W końcu trafiłam na specjalistę, który mnie wysłuchał, zrozumiał i dobrał odpowiednie leczenie. Już teraz czuję się zdecydowanie lepiej i mam poczucie, że idę w dobrym kierunku. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i zaangażowanie. Na pewno będę kontynuować współpracę i z pełnym przekonaniem polecam.”
“Na sesje do pana Jakuba uczęszczam od kilku miesięcy. Dzięki jego pomocy moje postrzeganie własnych problemów i życia się zmieniło. Lęki, które towarzyszyły mi codziennie przestały być tak nieznośne i coraz łatwiej mi funkcjonować. Pan Jakub jest osobą o dużej empatii, cierpliwości, a także potrafi świetnie słuchać. Dodatkowo pomaga znaleźć inny punkt widzenia. Zawsze punktualny, o dużym profesjonalizmie. Polecam każdemu, kto szuka pomocy!”
“Spotkania z Panią Karoliną odbywały się w bezpiecznej atmosferze szacunku, spokoju i zrozumienia, która sprzyjała szczerej rozmowie i refleksji. Czułam, że mogę mówić o swoich problemach bez poczucia oceniania. Po ponad roku widzę realną poprawę w swoim funkcjonowaniu. Świadomość, że mogę wrócić i skontaktować się z Panią Karoliną chowam do wewnętrznej apteczki oznaczonej napisem „pierwsza pomoc”:) Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję!”
“Bardzo dużo empatii, ciepła i zrozumienia ze strony Pani Doktor. W gabinecie można się poczuć bezpiecznie i być wysłuchanym. Lekarz zdecydowanie godny zaufania, który słucha potrzeb pacjenta i otacza indywidualną opieką. Cieszę się, że w tym momencie życia trafiłem na Panią Doktor i powierzyłam jej opiekę nad swoim zdrowiem. Polecam serdecznie konsultacje, które naprawdę poprawiają komfort życia i dają nadzieję na lepsze jutro”
“Pani Doktor super ciepła, empatyczna osoba. Można z nią porozmawiać i powiedzieć wszystko co w tkwi w umyśle. Trafiłem do Pani Doktor bo dobrze jej patrzy z oczu i się nie pomyliłem- pomoc z jej strony przyszła od razu. Diagnoza, leki i leczenie wdrożone. Dzięki wsparciu Pani Doktor wiem, że uda się wyhamować chorobę:) Gorąco polecam wszystkim którzy myślą nad zmianą lekarza lub nie wiedzą gdzie się udać po raz pierwszy.”
“To była moja pierwsza wizyta u psychiatry i bardzo się stresowałam, ale zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor jest niezwykle empatyczna, ciepła i profesjonalna, bardzo łatwo udało mi się otworzyć. Od początku czułam się komfortowo i wysłuchana. Wszystko zostało spokojnie wytłumaczone, dostałam diagnozę oraz jasne zalecenia. Wyszłam z wizyty z dużą ulgą i poczuciem że trafiłam w dobre ręce . Z całego serca polecam.”
“Mimo iż to była moja pierwsza wizyta u Pani Marty,to nie mogę dobrać słów by opisać jak lekarz może być zainteresowany, empatyczny ,wyrozumiały z poczuciem humoru. Mimo ,że Pani Martą to psychiatra,to czułem się jak u psychoterapeuty,nigdy nikomu przy pierwszym kontakcie nie powiedziałem o tyłu bolesnych,intymnych i wstydliwych zdarzeniach z mojego życia. Bez dwóch zdań Fenomenalna Pani Doctor. Wrócę. Pozdrawiam”
“Mam duże problemy z komunikacją z płcią przeciwną i właśnie, żeby pokonać podobny strach doradzono mi pójść do Pana Bartosza. Jestem naprawdę zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta. I naprawdę jestem wdzięczna za taką cierpliwość, uwagę, ciagle rozmawianie. I pomimo tego, że jestem obcakrajowcem, udało nam się bardzo dobrze się dogadać. Dziękuję za wspaniałą pracę! Serdecznie polecam Pana Bartosza.”
“Jestem po dwóch wizytach, które oceniam bardzo dobrze. Pani Karolina jest świetnym terapeutą, który wspiera, tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę. Uważnie słucha i kieruje w odpowiednią stronię, jednocześnie nie narzucając niczego. Plusem jest znajomość medytacji i wizualizacji, które używa, jeśli jest to potrzebne i korzystne dla pacjenta. Chętnie dzieli się wiedzą i jest uważna na potrzeby.”
“Kurs MBSR był dla mnie ciekawym i ważnym doświadczeniem, który wprowadził wiele dobrych zmian w moi życiu. Zajęcia są pełne profesjonalnej wiedzy, wspierają samoakceptację oraz inspirują do dalszego rozwoju osobistego. Karolina z uwagą i wyrozumiałością prowadzi uczestników kursu pozwalając każdemu wyrazić siebie i swoje emocje w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Polecam z całego serca.”
“Jestem u Pani Karoliny już +3 miesiące i jestem bardzo zadowolony z terapii :) Pani Karolina jest bardzo miłą i wspierającą osobą i tworzy tzw. safe space i czuję, że mogę pogadać z nią o wszystkim. Bardzo pomogła mi też dowiedzieć się paru rzeczy o sobie i myślę, że z nią uda mi się w końcu wyjść na prostą po +10 latach zaniedbywania własnego zdrowia psychicznego. Zdecydowanie polecam!”
“Sesje prowadzone są z dużym zaangażowaniem, w atmosferze zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Otrzymałam wiele trafnych, praktycznych wskazówek, które realnie pomagają w pracy nad sobą także poza spotkaniami. Prowadząca uważnie słucha, zadaje trafne pytania i pomaga spojrzeć na różne sytuacje z nowej perspektywy. Każde spotkanie daje poczucie wsparcia i motywuje do dalszych zmian.”
“Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do prowadzenia kursu mindfulness. Karolina tworzy bezpieczną przestrzeń do odczuwania i dzielenia się doświadczeniami, ma niesamowitą wiedzę i podejście, wręcz zaraża chęcią rozwoju. Dzięki zajęciom nauczyłem się być bardziej obecnym i uważnym na własne emocje, a moja praca nad sobą zyskała odpowiedni kierunek ku wewnętrznemu szczęściu. Dziękuję!”
“Trafiłam do Pani Karoliny w ramach ośmiotygodniowego kursu redukcji stresu w oparciu o mindfulness (MBSR) i to była jedna z najlepszych inwestycji w siebie. Program kursu to pierwsze dobre doświadczenie, ale drugie to zaangażowanie, profesjonalizm, akceptacja i wspierająca postawa Prowadzącej. Wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze i ciepłym otoczeniu gabinetu PRZEBUDZENIE.”
“Uczęszczam do pani Karoliny już od ponad roku i jestem bardzo wdzięczna za dotychczasowe wsparcie. Zawsze mogę liczyć na empatyczne podejście, zrozumienie oraz uważność. Otrzymałam wiele cennych wskazówek, które pomagają mi lepiej radzić sobie z codziennymi trudnościami. Terapia jest dla mnie ogromnym wsparciem i realnie wpływa na poprawę mojego samopoczucia.”
“Brałam udział w programie redukcji stresu MBSR, podczas którego panowała atmosfera pełna życzliwości i akceptacji a przestrzeń, którą Karolina stworzyła pozwoliła czuć się bezpiecznie. Udział w treningu pozwolił mi zatrzymać się w „tu i teraz” w zgodzie z własnymi potrzebami poszerzając świadomość samej siebie, co dało mi narzędzia do radzenia sobie stresem.”
“Miałem pewne problemy w głowie, które chciałem rozwiązać. Kilka miesięcy zastanawiałem się czy psycholog jest mi potrzebny. W sumie niepotrzebnie zwlekałem, bo nie widziałem, że pomoc psychologa może być taka skuteczna. Pan Jakub dość szybko pomógł mi poradzić sobie z problemami. Jestem mu za to bardzo wdzięczny i regularnie polecam osobom wokół mnie.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor wykazała się dużą rzetelnością, zrozumieniem oraz ludzkim podejściem do pacjenta. Otrzymałam ogromne wsparcie i poczucie, że moje problemy zostały naprawdę wysłuchane. Dodatkowo leki zostały dobrane idealnie, co szybko przyniosło poprawę samopoczucia. Z pełnym przekonaniem polecam tego specjalistę.”
“Bardzo mi sie podobała wizyta. To juz któraś z kolei. Pani Anastasiya jest bardzo ciepłą, współczującą osoba. Czuć ze troszczy sie o pacjenta. Daje przestrzeń na opowiedzenie całej historii i nie ocenia. Czuję sie bardzo zaopiekowana. Nie stresuje się kolejna wizytą i nie boję się powiedzieć o swoich problemach. Serdecznie polecam specjalistkę!”
“Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie Pani Karoliny Saternus. Pani Karolina to świetna psycholog. Ma ogromną wiedzę i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty czułam się swobodnie, uzyskałam wsparcie, zrozumienie i dużą nadzieję, że uda się pokonać moje problemy.Jestem zdecydowana kontynuować terapię z panią psycholog.”
“Chciałabym wyrazić szczerą wdzięczność mojemu psychiatrze za najwyższy profesjonalizm, uważność i skuteczną pomoc. Dzięki naszym konsultacjom udało mi się uporządkować swój stan emocjonalny, lepiej zrozumieć własne przeżycia i wyraźnie poprawić samopoczucie. Jestem ogromnie wdzięczna za rzetelne wsparcie i indywidualne podejście.”
“Diagnoza ADHD w mojej ocenie została przeprowadzona profesjonalnie, pan Kacper rzeczowo i ze szczegółami opisał cały proces, jak i również kwestie wspomagania farmakologicznego, właściwie kierunkował podczas diagnozy a to wszystko oczywiście w komfortowej atmosferze. Mam w zamyśle dalszą i mam nadzieję równie owocną współpracę.”
“Jestem niezwykle zadowolona z terapii u Pani Karoliny. To osoba o ogromnej wiedzy, empatii i zaangażowaniu. Spotkania odbywają się w luźnej, przyjacielskiej atmosferze, dzięki czemu łatwo jest się otworzyć. Sesje są ciekawe, angażujące i inspirujące – pomagają spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. Z całego serca polecam!”
“Polecam Panią Karolinę z całego serca. Terapia przyjazna dla szukających pomocy, Spotkania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego dyspozycji danego dnia. Pani terapeutka jest osobą o bardzo dużej wiedzy, kulturze odobistej, empatii, zaangażowaniu i krestywnym.podejjsciu do każdej osoby. Polecam i dziękuję za pomoc”
“Bardzo polecam kurs oparty na redukcji stresu oparty na uważności (MBSR) prowadzony przez Panią Karolinę! Jest ogromnie zaangażowana, świetnie przygotowana na każde zajęcia i ma bardzo dobre podejście do każdego uczestnika. Dzięki zajęciom przede wszystkim nabrałam umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi.”
“Pan Jakub to wyjątkowo kompetentny specjalista. W trakcie naszych spotkań wykazywał się dużym profesjonalizmem, empatią oraz otwartością. Dzięki terapii udało mi się wprowadzić zmiany w swoim życiu, a przede wszystkim lepiej rozumiem siebie i swoje emocje. Zdecydowanie polecam osobom poszukującym rzetelnego wsparcia.”
“Bardzo polecam Panią Anastasiye. Zawsze skupia się na moich potrzebach i tym jak aktualnie się czuję. Jasno wyjaśnia diagnozę, leki i skutki uboczne. Wizyty przebiegają w spokojnej atmosferze, bez pośpieszania. Po lekach czuję się lepiej niż myślałam, co utwierdza mnie w przekonaniu o dobrym doborze farmakoterapii.”
“Pani Karolina, to terapeuta o wysokim poziomie profesjonalizmu, empatyczna, zaangażowana, wykazująca adekwatną troskę w relacji z pacjentem. Czasem aby uwierzyć w samego siebie potrzeba aby ktoś uwierzył w nas... Dziękuję za tą wiarę, życzliwość, autentyczne zainteresowanie problemem i udzielnie wsparcie.”
